İstanbul ve çevresinde yaşanan Dolu ve fırtına felaketi ile ilgili açıklama

Duyurular

Değerli Sigortalılarımız,

Allianz olarak İstanbul’da 27/07/2017 tarihinde etkili olan yoğun dolu yağışı nedeniyle meydana gelen vahim felaketten dolayı çok büyük üzüntü duyuyoruz.

Böyle zamanlarda sigortalılarımızın yanında olmak ve onlara bulundukları bu talihsiz durumdan kurtulmaları için yardım elini uzatmak Yılmaz Sigorta olarak görevimizdir.

Allianz’ın Dünyanın her yerinde hizmet veren benzeri doğal afetler konusunda tecrübeli ve hazırlıklı olan bir şirket olarak uluslararası uzmanlığımız sayesinde hasar gören sigortalılarımızın yükünü en kısa sürede hafifletebilmek için derhal hızlı bir hasar süreci başlatıldı.

Hasar bildirimleriniz için profesyonel yardım almak istediğinizde Allianz Çözüm Hattı’na 0 850 399 99 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

Türkiye’nin dönem dönem yaşadığı bu zor günleri bir an önce atlatmasını ve doğal afetin neden olduğu kayıpların daha fazla artmamasını umut ediyoruz.

Yılmaz sigorta ve iş ortağımız Allianz olarak üstümüze düşen görevi yerine getirerek siz sigortalılarımıza zor günlerinizde Allianz desteğini en iyi şekilde hissettirmek üzere çaba harcamaya devam ediyoruz.

Saygılarımızla,

Yılmaz & Yılmaz Sigorta Acenteliği ve Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.