Tüm Ev

Allianz ile eviniz daha da huzurlu!

İster ev sahibi olun, ister kiracı evinizdeki yaşamı garanti altına alabilir, yitirdiklerinizin yerine yenilerini koyabilirsiniz.

Tüm Ev Sigortası ile hangi riskler teminat altında?
Yangın, yıldırım, infilak, sel/su baskını, dahili su, fırtına, yer kayması, duman, kötü niyetli hareketler ve terör gibi toplumsal olaylar, hava ve kara taşıtları çarpması, hırsızlık, enkaz kaldırma masrafları, yakıt sızması, kira kaybı ve geçici ikametgâh masrafları…
Ayrıca, Ferdi Kaza, elektrik hasarı, kişisel eşyalar gasp, kapkaç ve/veya yankesicilik teminatlarını da verir. Allianz hem ev sahiplerine hem de kiracılara, Tüm Ev Sigortası’na rahatlıkla sahip olma imkanı sağlar.

Tüm Ev Sigortası’nın avantajları neler?

Diyelim ki evinizde bulunan televizyonunuzun ya da müzik setinizin başına bir şey geldi. Ya da evinizi su bastı, ses ve görüntü sisteminiz zarar gördü. Hiç dert etmeyin çünkü belli teminatlarla kaybettiklerinizi yerine koyabilirsiniz.
Dilerseniz deprem, cam kırılması hasarlarını ya da fırtına sonucu uydu anteni ve klima cihazı gibi dış ünitelerde oluşabilecek zararları da teminat altına aldırabilirsiniz.
Eğer kiracı iseniz, yaptırdığınız boya, badana, sabit dekorasyona gelecek hasarları da belirli bir limitle poliçe kapsamındaki risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.
Tüm Ev Sigortası, komşularınıza, kiracınıza veya ev sahibinize yangın, infilak, dahili su , duman gibi risklerin verebileceği zararları da teminat altına alıyor.
Ayrıca tesisat veya elektrik problemlerinde, anahtar kaybı veya unutulması durumunda, camcı gönderilmesi gereken hallerde ve daha pek çok hizmet için 444 45 46 numaralı çözüm hattını arayabiliyorsunuz.

İndirim avantajlarından da yararlanabilirsiniz!

Dilerseniz sigorta priminizi %1,75 indirimle peşin ödeyebilirsiniz.
Silahlı Kuvvetler mensubuysanız %10 prim indiriminden yararlanabilirsiniz.
Poliçenin herhangi bir tazminat talebine konu olmaması ve aynı sigortalı namına kesintisiz olarak yenilenmesi koşuluyla yenileme primleri %30′a varan indirime tabi tutulur.
Ayrıca, birden çok konutunuza Ev Sigortası yaptırmanız durumunda %10′a varan konut çokluğu indiriminden de faydalanabilirsiniz.

Kısacası…

Allianz, evinizi tehdit eden pek çok riske karşı Tüm Ev Sigortası sayesinde sizlere uygun fiyat seçeneklerine sahip geniş kapsamlı bir sigorta sunuyor. Evinizde yıllar boyu daha rahat, daha huzurlu yaşayabilmeniz için.

Tüm Ev Sigortası’nın hem ev sahiplerine hem de kiracılara sunduğu teminatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için sizi  acenteliğimize bekliyoruz.

Evinizde gönül rahatlığıyla oturmanız dileğiyle….

Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.