Kişisel Güvence Sigortası

Allianz, 70`den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye’deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz, hem sizi hem de ailenizin tüm fertlerini, kapkaç da dahil başınıza gelebilecek maddi zararlara karşı güvence altına almak için Kişisel Güvence Sigortası’nı geliştirdi.

Allianz ile her soruna ayrı çözüm!
Özellikle büyük şehirlerde yaşanan en büyük sorunlardan birinin kapkaç olduğunu gördük. İstanbul, adet bazında kapkaç olayıyla ilk sırada. İstanbul’u İzmir ve Diyarbakır izliyor. Antalya, Ankara, Bursa, Mersin, Gaziantep, Balıkesir ve Denizli, kapkaç olaylarının sıkça yaşandığı diğer illerimiz… Bu ve buna benzer sorunlarda kafanız rahat olsun dedik ve Allianz olarak Kişisel Güvece Sigortası’nı oluşturduk.

Neden Kişisel Güvence Sigortası?
Kişisel Güvence Sigortası hem sizi hem de ailenizin tüm fertlerini, kapkaç olaylarında başınıza gelebilecek maddi zararlara karşı güvence altına alıyor.

Kişisel Güvence Sigortası kapsamına girdiğiniz anda gasp, kapkaç ve yankesicilik sonucunda;

*Çalınan çantanız dahil kişisel eşyalarınıza, cep telefonunuza, üzerinizde bulunan seyahat biletlerinize gelebilecek zararlar (taşınabilir bilgisayarlar ve aksamları hariç),
*Kimlik, pasaport, ehliyet vb. belgelerin yeniden temini için yapacağınız masraflar,
*Çalınan, kaybolan kredi kartlarınızla yapılacak harcamalar teminat altındadır.

Kapkaç dışında neler kapsam dahilinde?
Kişisel Güvence Sigortası ile sadece kapkaç değil, evinizin dışında karşılaşabileceğiniz daha birçok riske karşı güvence altındasınız. Başınıza bir kaza geldi, kolunuzu kırdınız. Kişisel Güvence Sigortası’ni hemen yanınızda bulacaksınız.

Kişisel Güvence Sigortası, kaza sonucu sürekli sakatlık ve tedavi gerektiren hallerde sizi teminat altına alır, kaza sonucu vefat durumundaysa lehtarlarınıza tazminat ödenir.
Neler güvence altında?
Üçüncü şahıslara ve mallarına verebileceğiniz zararlar da güvencemiz altında. Çocuğunuz kendisini ezmekten kaçınan iki aracın çarpışmasına neden olsa veya top oynarken komşunuzun camını kırsa… Siz süpermarkette alışveriş arabanızla birisine zarar verseniz ya da rafları devirseniz… Evinizin balkonundan bir saksı düşüp komşularınıza, yoldan geçenlere veya park halindeki bir araca zarar verse Kişisel Güvence Sigortası’ni yanınızda bulursunuz.
Kişisel Güvence Sigortası ile sizin ve birlikte yaşadığınız aile fertlerinizin, üçüncü şahıslara ve mallarına verebilecekleri zararları da bu poliçemizle teminat altına alıyoruz.

Siz de karşılaşabileceğiniz birçok riske karşı Kişisel Güvence Sigortası’nden yararlanın.
Kişisel Güvence Sigortası ile ilgili detaylı bilgi için sizi acenteliğimize bekliyoruz.

Sizin ve ailenizin mutluluğu ve huzuru için…

Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.