Vitamin Sağlık Sigortası (Yabancı Uyruklular için)

Allianz’la güç yanınızda!
Allianz, 70′den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye’deki 20 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. İşte size hem geniş kapsamlı hem de ekonomik bir sağlık sigortası: Vitamin.

Allianz, hem geniş kapsamlı hem de ekonomik bir sağlık sigortası sunuyor.

Allianz ile Avantajlı Güvence!
Sağlığınızın bedeli var mı?

“Dünyanın 1001 türlü hali var” diyorsanız, Vitamin Sağlık Sigortası ile sağlık giderlerinizi bugünden güvenceye alın. Sevdikleriniz ve sizin için…

Vitamin Sağlık Sigortası’ndan Yararlanırken…
Yatarak Tedavi Giderleri’niz için Allianz, geniş Anlaşmalı Sağlık Kurum ağıyla hizmetinizde…

Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları’mızdaki sağlık harcamalarınızı sizin adınıza, herhangi bir limit olmadan % 100 oranında öder.

Kamuya ait devlet ve üniversite hastanelerinde oluşabilecek sağlık giderlerinizin tamamı da Allianz güvencesindedir.

Üstelik Yatarak Tedavi ana teminatı kapsamında bulunan Ameliyat, Ortalama Günlük, Yoğun Bakım, Evde Bakım ve Tedavi teminatları yanında, yatarak tedavi gerektirmeyebilen Kemoterapi – Radyoterapi – Diyaliz, Küçük Cerrahi, Operasyon Sonrası Fizik Tedavi teminatlarıyla ve ayakta tedavi olarak yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın Kemoterapi – Radyoterapi – Diyaliz Tetkik, Tıbbi Malzeme, Yapay Uzuv teminatları ek limitlerle.

Ayrıca tedavinizi gerçekleştiren özel doktorunuzsa veya Anlaşma Harici Sağlık Kurumları’ndan birinde tedavi olmayı tercih ettiyseniz, harcama bedeliniz poliçede belirtilen koşullar dahilinde ve Allianz güvencesiyle karşılanır.

Ayakta Tedavi Giderleri’niz Allianz ile daha rahat…
Muayene, Röntgen, Laboratuvar, İlaç, Fizik Tedavi, İleri Tanı Yöntemleri gibi alt teminatlar ve Çocukluk Çağı Aşı harcamalarıyla…
Tüm sağlık kurumlarında oluşan sağlık giderlerinizin % 80′i ve Anlaşmalı Uzman Hekim muayene ücretlerinin % 100′ü Allianz tarafından karşılanır.
Ayrıca, Ferdi Kaza Teminatı ile kazaen vefat veya kazaen daimi maluliyet durumlarında da Allianz ailenizin yanında.

Hizmetlerimizle İçiniz Artık Daha Rahat…
Üstelik Hasarsızlık İndirimleriniz Etkilenmeden…

Acil Yardım Hizmeti
Allianz, hayati tehlike gösteren acil durumlarda “Müşteri Çözüm Hattı” ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda, hava ambulansı Asistans hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda…

Aile Hekimi Hizmeti
Allianz sizlere çağdaş bir hizmet olan Aile Hekimlerimiz’in ilk ziyaretiyle “Hoş geldiniz” der.

Tüm aile bireylerine kapsamlı sağlık hizmeti verebilecek düzeyde eğitim almış tıp uzmanları olan Aile Hekimlerimiz’den poliçe şartları dahilinde doktorunuz olarak da faydalanabilirsiniz.

Kontrol Mamografi ve PSA
(Prostat Spesific Antijen) Tarama Hizmeti
40 yaş ve üzeri bayanlar için Mamografi; baylar için PSA Tarama hizmetleri sayesinde Allianz sigortalıları “Keşke Demeden Önce” erken tanıyla kötü sürprizlere meydan okuyor.

Vergi Avantajıyla Daha da Ekonomik…
Ücretli veya beyana bağlı vergi mükellefiyseniz, Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız.
Yenilemede Kesintisiz Hizmet…

Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha “Otomatik Yenileme Güvencesi”, 4. yılın sonundaki değerlendirmeyle de “Ömür Boyu Yenileme Güvencesi” ile kesintisiz hizmet sunmayı taahhüt ediyor.

Üstelik yaş sınırı ve hasar prim oranına bağlı olmaksızın…

Diğer Sağlık ve Sağlık Dışı Giderlerinizde
Allianz İndirim Avantajları…

Teminatlarınızın olmadığı durumlarda dahi birçok Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumunda özel Allianz fiyatları üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Spor merkezlerinden güzellik merkezlerine, optik mağazalarından diş kliniklerine kadar birçok kurumun yer aldığı indirimli kurumlarımız, özel yaşamınızı renklendirerek Allianz sigortalısı olmanın farkını size ve ailenize yaşatacak.

İndirimlerle Daha Ekonomik Prim Avantajları…
Tüm planların yenilemelerinde, sağlık priminin % 50′sine kadar harcama oluşsa bile % 45′e varan hasarsızlık indirimleri, aile poliçelerine uygulanan % 10′a varan indirimler ve tercih edilen anlaşmalı kurum ağına göre % 20′ye varan indirim avantajlarıyla…
Ayrıca daha nice sürpriz kampanya ve indirimlerle Allianz güvencesi yanınızda…

Yarınlarınız için, sevdikleriniz ve sizin için…

Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.