Büyüyen Çocuk Sigortası

Allianz, 70′den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye’deki 20 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Çocuklarımızın geleceği, bugünü kadar önemlidir diyenler için: Büyüyen Çocuk Sigortası.

Allianz ile çocuklarınız hayatın her döneminde güvencede!
Her anne-baba çocuğu için en iyisini ister. Doğduğu andan itibaren üzerine titrer, daha emeklemeye başlamadan okuyacağı okulu, yapacağı işi hayal eder. Anne-baba olmak sorumluluk isteyen bir şeydir. Çocuğunun geleceğini, bugünden hazırlamayı gerektirir.

Allianz, çocuğuna güvenli bir gelecek armağan etmek isteyenler için Büyüyen Çocuk Sigortasını hazırladı.
Büyüyen Çocuk Sigortası size neler sağlıyor?
Büyüyen Çocuk Sigortası, çocuğunuza 18 ile 25 yaşları arasında güvence sağlayan bir sistemdir. Kısaca şöyle işler: Belirlediğiniz dönemlerde çocuğunuz için prim ödüyorsunuz; ödediğiniz primler yine sizin seçtiğiniz süre içinde birikip her yıl elde edilen kâr paylarıyla büyüyerek yatırıma dönüşüyor. Sigorta süresinin sonunda bu birikim çocuğunuza toplu olarak ödeniyor ya da isteğinize göre 5 ya da 10 yıl süreyle her yıl artan bir maaş bağlanıyor.

Büyüyen Çocuk Sigortası, sigorta ettirenin vefatı durumunda sigortalı çocuğu yine güvence altına alıyor. Vefatı takip eden aydan itibaren süre sonuna kadar, sigortalı çocuğa her yıl artan destek aylığı maaşı bağlanıyor. Süre sonunda çocuk, tüm primleri ödenmiş şekilde toplu para veya isterse 5 ya da 10 yıl süreyle her yıl artan maaş almaya hak kazanıyor.
Primlerinizi nasıl ödeyebilirsiniz?
Primlerinizi aylık, 3 aylık, 6 aylık, yıllık ödeyebiliyor, teminatınızın tutarını ödeyeceğiniz primlerle kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Sigorta süreniz uzadıkça yatırılan primler artacağından çocuğunuzun gelecekte sahip olacağı birikim de çoğalıyor.
Kimler sigortalanabilir?
Büyüyen Çocuk Sigortası’nda, çocuğunuz 0-17 (dahil) yaş arasındaysa bu sigortaya girişini yaptırabiliyorsunuz ve 18 ile 25 arasında seçeceğiniz bir yaşta da sigorta süresi sona eriyor. Tabii burada seçeceğiniz en kısa süre 8 yıl (17 yaşında girişler için) ve sizin yaşınızla sigorta süresi toplamı da en fazla 65 olmalıdır.

Dilerseniz bakımını üstlendiğiniz bir çocuk için de Büyüyen Çocuk Sigortası yaptırabilirsiniz.
Peki ödediğiniz primler nasıl değer kazanıyor?
Tek tek yatırdığınız primler küçük gibi görünse de tüm sigortalıların birikimleri büyük fonlar oluşturuyor. Primleriniz devlet denetimi ve güvencesi altında Allianz tarafından yatırıma dönüştürülüyor.

Teminatlarınızın sigorta süresinin sonunda alım gücünü yitirmemesi için, ödediğiniz primler otomatik olarak poliçe yıldönümlerinde Şirketin belirlediği oranda artırılıyor. Böylece yatırdığınız primler büyüyerek değerini koruyor.

Kısaca…

Büyüyen Çocuk Sigortası, bir anne-babanın çocuğuna verebileceği en büyük armağan…

Yararlanmak için çocuk 0-17 (dahil) yaş, sigorta ettiren de 18-57 (dahil) yaş arasında olmalıdır.

Büyüyen Çocuk Sigortası ile ilgili detaylı bilgi için sizi Yılmaz Sigorta’ya bekliyoruz.

Çocuğunuzun parlak geleceği için ilk adım…

Tanıtım Dosyası için tıklayınız.